יום שלישי, 5 ביוני 2018

איזה מזל שארגנטינה לא תשחק בארץ! 😃

בואו נניח לרגע את הנבלות של ה-BDS ונודה על האמת: איזה מזל שארגנטינה לא תשחק בארץ. הנה לכם 5 סיבות טובות:

1) שלום לך נבחרת ישראל, מקום 98 בעולם. לא הייתי נותן לך לשחק מול מקלט מס באוקיינוס השקט. ב-8 המשחקים האחרונים של הנבחרת – 6 נגמרו בהפסד, 1 בתיקו עלוב מול מולדובה ועוד ניצחון קלוש של 1:0 על מעצמת הכדורגל ליכטנשטיין. עם הישגים כאלה, מגיע לחבורה הכושלת של הכדורגל הישראלי לראות את מסי ביוטיוב. שלא נזכיר עם המופע המביש של קפטן הנבחרת, ערן זהבי, שזרק בעצבים את סרט הקפטן כמו איזה ילד בן שתיים.

2) ובואו לא נשלה את עצמנו: נחסכה מאיתנו האמא של כל התבוסות. בכדורגל אין ידידוּת, זה לא סטנגה בשכונה, קבוצה משחקת כדי לנצח. וברור לכם, הנבחרת שהפסידה לפני כמה חודשים למקדוניה הייתה עומדת לחטוף 7:0 מארגנטינה, כנראה הנבחרת הכי רותחת בעולם, שבוע לפני המונדיאל. מסי, עם רביעיה, היה הופך להיות גיבור העולם הערבי אחרי שהביס את ישראל בעיר הבירה שלהם. כלומר, הגאון שיזם את המשחק הכניס אותנו לסיטואציה של לוז-לוז סיטואיישן; ובבחירה בין רע לרע יותר, עדיף שהארגנטינאים יתקפלו משהישראלים יושפלו.

3) מירי רגב מסוגלת לעלות למגרש כחלוץ מרכזי רק כדי להחליף חולצה בסיום עם מסי. לא בא לי. גם לארגנטינה לא היה חשק להפוך ללהקת החימום של מרכז הליכוד, ובצדק.

4) ואחרי ההפסד המביש מול ארגנטינה, חשבו על 30 אלף אוהדים עם זנב בין הרגליים – כלומר 30 אלף עובדי מדינה ומקורבים שהתקמבנו על כרטיסים – שהיו צריכים להעניק לנו למחרת שירות במשרדי הממשלה. ההסתדרות הייתה דורשת העלאה של 30% ואובדן כושר עבודה לשנתיים. שלי יחימוביץ בתגובה: "ממשלה שמסוגלת להוציא 3 מיליון שקל על משחק כדורגל, יכולה לשלם 20,000 לפקיד במשרד התרבות".

5) ושבת. למה משחק ידידות צריך להתקיים בשבת? זה ידידות לכל הרוחות, לא יכלו לסדר את זה בחמישי בערב ולקמבן גם אותי על איזה כרטיס?

אז תודה לך נבחרת ארגנטינה, מאחל לך מונדיאל כמו הפרצוף של מראדונה.

כמה כמה יצא ישראל ארגנטינה