21.9.09

מוצרים המיוצרים בהתנחלויות - ותודה לשלום עכשיו

שמעו נא רבותיי,

יש אנשים שאצבעם על כפתור ה'העבר' קלה מדי, אינני אחד מהם. לכן, הריני לגלות דעתי בנוגע לאיזה מייל שמסתובב ברשת. היום צום גדליה, כך שההיסטוריה עומדת לטובתי - בואו וראו כיצד היהודים אלופים בלהחריב את עצמם.

שלום עכשיו (תקראו להם בכינוי החיבה החביב עליכם, רק לא "שלום עכשיו"), מפיצים מייל ובו רשימת מוצרים המיוצרים בהתנחלויות. הם קוראים שם להחרים את המפעלים ביהודה ושומרון, בתקווה שכך הם יצליחו לדכא אותם. בכל העולם משוטטים רק כמה פריקים כחושים ומקועקעים שקוראים לחרם דומה, אבל אצלינו בישראל מסתובבים בחופשיות הטיפוסים האובססיביים ונטולי-החיים הללו עם חוברת עבה של דפי זהב, ומחפשים מפעלים שממוקמים מעבר לקו הירוק. ואז הם מפיצים רשימה שחורה של מקומות פרנסה, בדיוק כמו אלה שאני-לא-רוצה-להזכיר-לכם הפיצו על עסקים של יהודים. זה חולני, רבותיי, לא משנה איך תסתכלו על זה.

לכן, בתגובה לצעדים פסיכיים אלו, אני מעביר כאן לינק לקובץ המקורי - עם קריאה הפוכה:
הדפיסו רשימה זו והפיצו בין חבריכם וקרוביכם. כשאתם מחפשים מוצר או שרות, עשו את ההשתדלות הקטנה לקנות מוצר שמיוצר דווקא ביהודה ושומרון.
אפילו שזה נשמע לכם הזוי - בתוך הרשימה השחורה נמצאות חברות כמו קרביץ, רב בריח, מי עדן, פריד, סודה קלאב, יקבי ברקן, בייגל את בייגל, סופר דרינק (אין על סופר דרינק), אהבה, כתר ועוד ועוד, ואפילו את חברת החלבה האהובה עליי.

יש לי אפילו סלוגן:
לאמא רותי או לדודה שושנה / קנו היום מוצרי עמונה

 באיחולי שנה טובה וגמר חתימה טובה.